Jedną z kluczowych dla nas kwestii jest Twoje

zaufanie i rozwijanie współpracy

Wspomagamy

rozwój

Twojego biznesu

Obranie

dobrej drogi

pomaga osiągnąć założony cel w biznesie

Pomożemy poukładać

Twój biznes

Szanujemy czas

naszych klientów

Wychodząc naprzeciw naszym obecnym i przyszłym klientom, chcąc stać się bardziej dostępni w rozwiązywaniu tych poważnych jak i tych codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, Biuro Rachunkowe FormTax zaprasza do kontaktu.

 

Biuro rachunkowe FormTax dostępne jest pod adresami:

Biuro w Czempiniu: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 8, 64-020 Czempiń (w pasażu, dawna ulica 24 Stycznia)

 

Godziny pracy

Biuro Rachunkowe FormTax otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00

Jesteśmy dostępni również w innych terminach na prośbę klienta, po wcześniejszym umówieniu.

telefon: +48 784 322 111 lub +48 696 356 506 
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Działamy również na terenie Poznania, Kościana, Śremu, Grodziska Wlkp, Mosiny i Stęszewa

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego oraz prawa handlowego.
Strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki, animacje, filmy i inne materiały na tej stronie są chronione prawami autorskimi i regulacjami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Materiały te nie mogą być kopiowane,
rozprowadzane ani modyfikowane, bez pisemnej zgody właściciela witryny

Formtax traktuje twoje dane osobowe z należytą troską, oraz respektuje prywatność każdego kto odwiedzi tę stronę, zgodnie z wprowadzoną Polityką Bezpieczeństwa Danych osobowych
wraz z Instrukcją oraz załącznikami. Administratorem danych jest FormTax Biuro Rachunkowe, ul. Rolna 6, Czempiń, tel: 48 696 356 506, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.